KAS MES TOKIE?

Kiekvienas žmogus nori būti gražus ir patenkintas savo išvaizda, mes norime jums padėti pasikeisti ir pasiekti norimų rezultatų. Mūsų parduotuvėje rasite liekninančių maisto papildų ir kokteilių, maisto pakaitalų ir maisto papildų sportui. Padėsime Jums puoselėti savo grožį pasiūlydami įvairių odai skirtų priemonių.

Mes vieninteliai Baltijos šalyse prekiaujame visame pasaulyje žinomu prekės ženklo NRGFUEL maisto papildais lieknėjimui ir sportui. Tai itin gerai vertinami maisto papildai Jungtinėje Karalystėje. Mes nedirbame su jokiais tarpininkais, tad garantuojame, kad visos parduotuvėje esančios prekės yra originalios ir pačios aukščiausios kokybės.

Jums galime pasiūlyti nemažai maisto papildų lieknėjimui, tad gali būti sunku išsirinkti patį tinkamiausią, todėl individualiai konsultuojame savo klientus, nes Jūs ir Jūsų rezultatai mums labai svarbūs. Paskutiniais 2016 metų duomenimis, mūsų klientų grįžtatumas siekia net 84% ir tai tik įrodo, kad maisto papildai yra efektingi ir padeda pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.
Jums tereikia išsirinkti norimą maisto papildą, o mes greitai Jums pristatysime užsakymą į bet kokį Lietuvos (ar Europos šalių) kampelį.

Dar dvejoji?

Klausk, mes būtinai su Tavimi susisieksime bei padėsime tau pasiekti savo tikslų!

Klientų patirtis

Ką apie mus kalba žmonės

Geras aptarnavimas , greitas pristatymas. Tiesiog puiku!

Greta MačiulaitytėPirkėja

Labai ačiū už siuntinuką ir didelis ačiū už dovana, tikrai likau nustebinta.Labai greitas pristatymas, ačiū dar karta jums 🙂

Vilma Pranskaitienė
Vilma PranskaitienėPirkėja

Ačiū už greitą aptarnavimą ir konsultaciją. Dovanėlė labai maloniai nustebino

Elena Timofėjeva
Elena TimofejevaPirkėja

Mūsų rekvizitai:

MB MONIKTA

Telefono numeris: 370 698 27 439
Elektroninis paštas: info@monikita.lt

Įmonės kodas: 304186085
PVM mokėtojo kodas: LT100010005715
Adresas: Švitrigailos g. 7, LT-03110 Vilnius
Atsiskaitomosios sąskaitos nr: LT71 7300 0101 4604 5858
Bankas: AB bankas „Swedbank“

Žiūrėti žemėlapyjeŽiūrėti žemėlapyje

Mes galime ir darome tai!

Paskutiniais 2016 metų duomenimis, mūsų klientų grįžtamumas siekia net 84% ir tai tik įrodo, kad maisto papildai yra efektingi ir padeda pasiekti savo užsibrėžtus tikslus!

Profesionali konsultacija
0%
Mitybos planų sudarymas
0%
Sertifikuoti maisto papildai
0%

KODĖL RINKTIS MUS?

NRGFUEL Baltijos šalyse

Mes vieninteliai Baltijos šalyse prekiaujame visame pasaulyje žinomu prekės ženklo NRGFUEL maisto papildais lieknėjimui ir sportui. Tai itin gerai vertinami maisto papildai Jungtinėje Karalystėje.

Profesionali konsultacija

Jums galime pasiūlyti nemažai maisto papildų lieknėjimui, tad gali būti sunku išsirinkti patį tinkamiausią, todėl individualiai konsultuojame savo klientus, nes Jūs ir Jūsų rezultatai mums labai svarbūs.

Pardavėjai, ne per pardavėjai

Mes nedirbame su jokiais tarpininkais, tad garantuojame, kad visos parduotuvėje esančios prekės yra originalios ir pačios aukščiausios kokybės.

Vis dar neapsisprendi? Išsirink maisto papildus SAU jau dabar!

Viską ko tau gali reikėti, gali rasti mūsų parduotuvėje!

RINKIS SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ JAU ŠIANDIEN!

Pirmiausia – turėkite tikslą ir atkakliai jo siekite. Nesvarbu, ar verslo srity, ar sporte – reikia daug ir pasiaukojamai dirbti. Ir ne vienerius metus. Dideli tikslai nėra pasiekiami per vieną dieną… Kartais gali prireikti net dešimtmečių, todėl užsispyrimas ir didžiulis noras dirbti – būtinas. Tuomet visi tikslai pasiekiami! Virgilijus Alekna

PRADĖTI DABARPRADĖTI DABAR