Kas yra maisto papildai?

Maisto produktai, kurie skirti papildyti įprastą racioną ir kurie, vieni ar derinyje su kitomis medžiagomis, yra koncentruotas maistinių medžiagų šaltinis, turintys mitybinį ar fiziologinį poveikį, ir kuriais prekiaujama dozuota forma.

Kokios formos gali būti maisto papildai?

Maisto papildai gaminami įvairiomis dozuotomis formomis: kapsulės, pastilės, piliulės, tabletės, milteliai, ampulės, buteliukai.

Ar maisto papildas yra efektyvus?

Taip, visi maisto papildai efektingai veikia mūsų organizmą, tačiau ar tai pastebėsite iš išorės priklauso nuo daugelio faktorių, vienas ryškiausių – tai skirtingas kiekvieno organizmas. Tad ir maisto papildai kiekvieną žmogų veikia skirtingai.

Pradėjau vartoti maisto papildus ir nejaučiu jokio rezultato? Kodėl?

Norint pasiekti teigiamų rezultatų – reikia laiko. Pagerėjusią savijautą galite jausti iš karto, o sumažėjusių apimčių gali tekti palaukti. Turėkite kantrybės bent mėnesiui.

Apsisuko galva nuo maisto papildų įvairovės ir nebežinote ką rinktis?

Tam esame mes, kad kartu padėtumėme Jums išsirinkti, pakonsultuoti įvairiais su sveikata ir lieknėjimu susijusiais klausimais.

Kiek reikia gerti vandens?

Dažnas žmogus klausia kiek vandens jis turėtų išgerti per dieną, tad atsakymas vienas – kuo daugiau (specialistai rekomenduoja išgerti apie 2l). Ypač vartodami maisto papildus turite gerti kuo daugiau vandens.

Ar sulieknėsiu vartodama tik maisto papildus?

Norint sulieknėti turėtumėte atsižvelgti į tris aspektus: fizinis aktyvumas, mityba ir maisto papildai. Bet turime maisto papildų skirtų ir nes portuojantiems asmenims.

Dienos metu valgau sveikai ir reguliariai, o vakare be saiko “prisiėdu”, ką daryti?

Tai vienas dažniausių ir blogiausių klaidų norintiems sulieknėti, tačiau mes turime sprendimą – vakarinį maistą ir užkandžius galime iškeisti į labai skanų maisto pakaitalą/kokteilį.

Iš ko sudaryti maisto papildai?

Maisto papildai sudaryti iš 100% natūralių medžiagų. Pagrindinė maisto papildų sudėtis – tai įvairių žolelių ir vaisių ekstraktai, vitaminai ir minerai.

Kiek kilogramų numesiu vartojant maisto papildą?

Tai priklauso nuo maisto papildo vartojimo trukmės, individualaus organizmo ir kūno masės indekso.

RASKITE KAŽKĄ NAUDINGO
Jei tik turite klausimų..

Jei turite papildomų klausimų ar tiesiog norite pasidalinti savo patirtimi 🙂

Susisiekime!
MAISTO PAPILDAI?

Sunku išsirinkti? Reikia konsultacijos? Pavargai nuo begalės bandymų išsirinkti tinkamiausią?

Susisiekime!

PAGALIAU SUBRENDAI POKYČIAMS?