KRE ALKALYN
(60 KAPSULIŲ)

22.00 

Kre Alkalyn raumenų masei neturi jokio šalutinio poveikio, paprastai vartojamas preparatas, kuris turi šarminę apsaugą, kuri sukuria apsauginį lauką, kurio pH yra virš 12. Tokiu būdu užtikrinamas aukštas kreatino stabilumas virškinimo trakte – jis tampa atsparus skrandžio sultims ir išlieka stabilus bei raumenų ląstelę pasiekia visu pajėgumu ir 100 % tiek kiek jo suvartojote. Jei jūsų tikslas padidinti raumenų masę, tuomet jūsų treniruočių programa yra tik sudedamoji dalis. Dar reikalingas specialiai suderintas maitinimas ir papildai, aprūpinantys organizmą specialiomis medžiagomis, kurios užtikrintų intensyvią treniruočių palaikymo programą, greitesnį atsistatymą ir augimą. Todėl šis maisto papildas kaip tik tam ir skirtas.

Maisto papildas skirtas liesų raumenų auginimui

Taip pat, svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Neturime

Produkto kodas: Kre Alkalyn Kategorijos: , Žymų: , , , , , , , , , Product ID: 2123

Aprašymas

Kiekis vienoje kapsulėje RMV%
Kre Alkalynas 1500 mg *

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: želatinas, maltodekstrinas, magnio stearatas.

VARTOJIMAS: kaip maisto papildą vartoti nevalgius 2 kapsules ryte . Vartoti tik treniruočių dienomis. Šis maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.

DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Šis produktas yra maisto papildas. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai. 

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Laikymas: Laikyti vėsioje ir sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.