NRGFUEL CREATINE MONOHYDRATE
(210 KAPSULIŲ)

18.00 

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

 

Maisto papildas raumenų masės ir jėgos didinimui

Taip pat, svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Neturime

Produkto kodas: Kreatino monohidratas Kategorijos: , Žymos: , , , , , , , , Product ID: 2121

Aprašymas

Kiekis vienoje kapsulėje RMV%
Kreatino monohydratas 500 mg *

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS:  kreatino monohidratas, želatina. kalcio vandenilio fosfatas, silicio dioksidas, magnio stearatas.

VARTOJIMAS:  rekomenduojama vartoti 5 kapsules ryte ir 5 kapsules po pietų (sporto dienomis  gerti 5 tkapsules prieš sportą ir 5 po sporto ). Rekomenduojama užsigerti sultimis. Geriant kreatino monohidratą rekomenduojama per parą išgerti 2-3 litrus vandens.

Alergenai: šis produktas yra pagamintas gamykloje, kuri taip pat dirba su ingredientais, kilusiais iš: pieno, kiaušinių, kviečių, kukurūzų, sojos, salierų, sulfitų, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų produktų.

DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Šis produktas yra maisto papildas. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Laikymas: Laikyti vėsioje ir sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.