Akcija!

NRGFUEL L-GLUTAMINE
(300 KAPSULIŲ)

24.50  22.05 

NRGFUEL L-GLUTAMINE Maisto papildas reguliuojantis baltymų sintezę ir suteikiantis energijos. L-Glutaminas yra viena iš dvidešimties amino rūgščių, reikalingų baltymų sintezei. Jos iš visų amino rūgščių organizme yra daugiausiai. L-Glutaminas priklauso svarbiausių amino rūgščių grupei. Jis sudaro iki 60 procentų visų amino rūgščių raumenyse. L-Glutaminas padeda stresinėse situacijose, esant psichiniam ir fiziniam apkrovimui. L-Glutaminas gaminasi organizme metabolinių reakcijų metu, tačiau esant dideliam fiziniams nuovargiui sintezė sumažėja ir reikalinga šios labai svarbios amino rūgšties gauti su maistu arba maisto papildais. L-Glutamine esančios sudedamosios dalys padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, palaiko normalią energijos apykaitą, mažina pavargimo jausmą ir nuovargį.

Neturime

Aprašymas

Maisto papildas reguliuojantis baltymų sintezę ir suteikiantis energijos!

Alergenai: šis produktas yra pagamintas gamykloje, kuri taip pat dirba su ingredientais, kilusiais iš: pieno, kiaušinių, kviečių, kukurūzų, sojos, salierų, sulfitų, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų produktų.

Kiekis vienoje kapsulėje RMV%
L-Glutaminas 500 mg *

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: L-Glutaminas, želatina, magnio stearatas.

VARTOJIMAS: rekomenduojama 5 kapsulės prieš treniruotę ir 5 kapsulės prieš miegą. Ne sporto dienomis vartoti 5 kapsules tik atsikėlus ryte ir 5 kapsules vakare prieš miegą.

DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Šis produktas yra maisto papildas. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.