NRGFUEL L-GLUTAMINE
(600G)

33.00 

NRGFUEL L-GLUTAMINE (L-Glutamino) milteliai yra gausiausiai žmogaus kūne randama amino rūgštis. Daugiau nei 61% skeleto raumens yra L-Gliutaminas, tad yra labai svarbu kaip galima greičiau atstatyti treniruočių ar streso metu išeikvotą gliutamino kiekį. Jis itin svarbus raumenų augimui ir atlieka labai svarbią funkciją baltymų apykaitoje. Atsižvelgiant į L-Glutamino poveikį yra padaryta išvada, kad kasdien suvartojant 2g L-Glutamino hormonų augimo lygis padidėja iki 400%.

L-Glutamino proteinas, amino rūgštis

Porcijos kaina: 0.25€

Porcijų kiekis: 120

Turime

Aprašymas

NRGFUEL L-GLUTAMINE (L-Glutamino) milteliai yra gausiausiai žmogaus kūne randama amino rūgštis. Daugiau nei 61% skeleto raumens yra L-Gliutaminas, tad yra labai svarbu kaip galima greičiau atstatyti treniruočių ar streso metu išeikvotą gliutamino kiekį.

Alergenai: šis produktas yra pagamintas gamykloje, kuri taip pat dirba su ingredientais, kilusiais iš: pieno, kiaušinių, kviečių, kukurūzų, sojos, salierų, sulfitų, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų produktų.

Kiekis 100g RMV%
L-Glutaminas 100 g *

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: L-Glutaminas.

VARTOJIMAS: 5g (arbatinį šaukštelį) du kartus į dieną pusvalandį pries valgant baltyminį maistą.

DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.