Akcija!

NRGFUEL HMB (180 KAPSULIŲ)

24.00  12.00 

NRGFUEL HMB –tai maisto papildas, kuriam buvo atlikti tyrimai ir remiantis surinktais įrodymais galima teigti, jog žmonės, kurie papildomai vartoja HMB gali sudeginti daugiau riebalų, išlaikant dietos metu sunkiai užsitarnautą raumeninį audinį. HMB reikalingas raumenų masei auginti ir fiziniai jėgai stiprinti.

Maisto papildas riebalų deginimui ir raumenų masės auginimui.

Taip pat, svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Neturime

Aprašymas

Kiekis vienoje kapsulėje RMV%
HMB 500 mg *

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: HMB-Ca (beta hidroksi beta-metilbutiratas), želatina, kalcio vandenilio fosfatas, silicio dioksidas, magnio stearatas.

VARTOJIMAS: rekomenduojama vartoti 30 minučių po 3 kapsules prieš sportą ir 3 kapsules su maistu. Ne sporto dienomis rekomenduojama vartoti po 3 kapsules ryte ir 3 kapsules su maistu per pietus. Vartojant šį maisto papildą rekomenduojama per dieną išgerti 2-3 litrus vandens.

Alergenai: šis produktas yra pagamintas gamykloje, kuri taip pat dirba su ingredientais, kilusiais iš: pieno, kiaušinių, kviečių, kukurūzų, sojos, salierų, sulfitų, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų produktų.

 DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Šis produktas yra maisto papildas. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.

Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.