Akcija!

ANABOLIC TRANSPORTER
1.8KG (CITRINŲ)

57.00  39.90 

NRGFUEL Anabolic Transporter yra unikali triguba kreatino pateikimo sistema, kuri yra sukurta tam, kad padėtų jums pastūmėti jūsų treniruočių galimybių ribas į priekį. Šis gaminys sukurtas rimtai treniruočių salėje sportuojantiems asmenims, ir net po pačios intensyviausios treniruotės jausitės taip lyg galėtumėte visą tai padaryti iš naujo!

NRGFUEL Anabolic Transporter yra unikali triguba kreatino pateikimo sistema, kuri yra sukurta tam, kad padėtų jums pastūmėti jūsų treniruočių galimybių ribas į priekį.

Taip pat, svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Aprašymas

<strong>*</strong> Rekomenduojama dienos norma nėra nustatyta

DĖMESIO: neviršyti rekomenduojamos dozės. Nėščios ar žindančios mamos, vaikai iki 18 metų ir asmenys turintys rimtų sveikatos sutrikimų, prieš vartojant šį ar kokį kitą maisto papildą, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti jei plomba po dangteliu pažeista ir sugadinta. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Šis produktas yra maisto papildas. Jis nėra pagamintas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.

Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.